Fisher Price Loder Krevati 3 ne 1 me Muzike

PB0177

Produkte te reja

Fisher Price

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder per krevatin e bebes tuaj

Nje produkt nga marka Fisher Price

Me muzike 3 lodra te vogla ne 1. Femija shikon nje zog, nje luan nje elefant dhe nje zeber

Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe njohjes vizuale te bebes.

24 produkte te tjere ne kete kategori: