Chicco Mbrojtes Silikoni per Gjirin

Produkte te reja

Chicco

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbrojtese silikoni per gjirin e markes Chicco.

Mrojne gjirin dhe lehtesojne procesin e ushyerjes se femijes.

Pershtatje maksimale dhe ngjashmeri me gjirin e nenes.

Ato lejojne kontakt maksimal te hundes dhe mjekres se femijes me lekuren e gjirit.

Forma ovale pershtates me se mire me gjirin dhe gojen e femije duke lejuar nje rrjedhje normale te qumeshtit.

Ne paketim gjendet edhe kuti e cili ju ndihmon te mbani gjithmone te pastra.

Fleta e të dhënave

Për gjirin Mbrojtës gjiri

30 produkte te tjere ne kete kategori: