Krem per Duar me Kamomil Zmadho

Krem per Duar me Kamomil

VPH0024

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per zbutjen e lekures se duarve.

Me ekstrakte kamomili ne perberje.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures edhe lekure te ndjeshme.

Vepron si nje doreze e padukshme kunder efekteve te perditshme te mjedisit.

Sasia 100ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: