Johnson Baby Peceta gjiri 30’s Zmadho

Johnson Baby Peceta gjiri 30’s

JJ0051

Produkte te reja

Johnson Baby

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peceta per te mbrojtor gjirin e nenave gjate periudhes se ushqyerjes me gji.

Paketimi eshte i markes Johnsons Baby dhe permban 30 cope.

Jane material i bute qe kontrollon humbjen e qumshtit dhe mban gjoksin e paster dhe te thate.

Parandalon acarimin dhe ofron rehati maksimale.

Fleta e të dhënave

Për gjirin Tampon gjiri

30 produkte te tjere ne kete kategori: