Krem Mbrojtes Neo Tone Radiance SPF 50+ Zmadho

Krem Mbrojtes Neo Tone Radiance SPF 50+

VPH0056

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem me faktor te larte mbrojtes kunder njollave te lekures.

Me faktor mrojtes SPF 50+.

Rrezet e Neotone largojne ne menyre efikase njollat e pigmentimit me mdrojtjen SPF 50+.

Formule e pershtatshme per lekure te ndjeshme

ACID ASCORBIC: rrit shkelqimin e lekures, zbulon dhe rinovon nje lekure te ndritshme. DIACETYL BOLDINE: zvogelon prodhimin e melanines duke lene tirosinazen ne formen joaktive. PEPTID BIOMIMETIKE: (kapsuluar ne nje mjet liposome) zvogelon proteinat e perfshira ne procesin e pigmentimit dhe keshtu redukton sintezen e tyrosines dhe melanines. UVB / UVA FILTERA KIMIKE DHE MINERALE spektri i madh: mbroni lekuren nga demtimet e diellit.

Aplikoni ne mengjes ne te gjithe fytyren dhe ne qafe, ose sipas udhezimeve te dermatologut. Shmangni kontaktin me syte.

Funksioni kryesor i produktit nuk eshte nuk eshte mbrojtja nga dielli.

Nuk permban paraben dhe eshte jo comedogjenik.

30 produkte te tjere ne kete kategori: