Serum Depigmentues Neotone 25 ml Sans Fourreau Zmadho

Serum Depigmentues Neotone 25 ml Sans Fourreau

VPH0057

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Serum depigmentues ndaj mbiprodhimit te melanines se lekures.

Ne kete serum kombinohen 6 aktivitete te fuqishme sinergjike te cilat zvogelojne intensitetin e njollave dhe ndihmojne ne eleminimin e tyre.

Veteite e perberesve kryesor:
• DIACETYL BOLDINE: zvogelon prodhimin e melanines duke lene tirosinazen ne formen joaktive

• LICORICE + α-ARBUTIN + ACID ASCORBIKE: ngadaleson melanogjenezen permes zbutjes se veprimit te tirosinazes

• ACID GLIKOLIKE + ACID SALICILIK: shtreso melaninen e pergatitur

Aplikoni çdo nate ne zonat hyperpigmented ose sipas udhezimeve te dermatologut. Perdorni mbrojtje te pershtatshme ndaj diellit gjate trajtimit edhe pas nje jave. Shmangni kontaktet me syte.

25 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: