Krem Mrojtes dhe Anti-rrudhe Duolys Solaire Spf 50+ Zmadho

Krem Mrojtes dhe Anti-rrudhe Duolys Solaire Spf 50+

VPH0093

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje krem i domosdoshem anti-rrudhe dhe mbrojtes ndaj diellit.

Me mbrojtje te larte ndaj diellit dhe rrezeve UVB+UVA SPF 50+.

Per lekura delikate dhe intolerante ndaj diellit.

I lengshem dhe i lehe per tuaplikuar ne fytyre, qafe dhe dekolte.

50 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: