Krem Mbrojtes Unitone 4 SPF 20+ Zmadho

Krem Mbrojtes Unitone 4 SPF 20+

VPH0034

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes ndaj diellit Unitone 4 me faktor SPF 20+.

Ky produkt garanton mbrojtje optimale UVA / UVB.

Siguron mbrojtje efektive te diellit per lekurat me te ndjeshme.

I padukshem dhe rezistent ndaj ujit.

Perthithet shpejt nga lekura.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem kundra diellit Spf 20+

30 produkte te tjere ne kete kategori: