Krem Mbrojtes Ruboril Expert 50 + Zmadho

Krem Mbrojtes Ruboril Expert 50 +

VPH0045

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem mbrojtes ndaj diellit me faktor SPF 50+.

Ky produkt garanton mbrojtje optimale UVA / UVB, kjo fale kombinimit ekskluziv te filtrave organik te diellit dhe filtrave te mineraleve.

Siguron mbrojtje efektive te diellit per lekurat me te ndjeshme.

Me perberes anti skuqje dhe me perberes aktiv qetesues.

Nuk permban aromatizues, 0% paraben, 0% Phenoxyethanol, hypoalergjike.

Perthithet shpejt nga lekura.

40 ml

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem kunder diellit Spf 50+

30 produkte te tjere ne kete kategori: