Uje Pastrues per Fytyren Teen Derm Aqua Zmadho

Tonic per Fytyren Teen Derm Aqua

VPH0038

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Uje pastrues per fytyren Teen Derm Aqua.

I krijuar posacerit per lekure te ndjeshme dhe me probleme.

I pasuruar me perberes aktive per pastrimin dhe heqjen e make-up.

Pastron butesisht dhe lekura eshte e paster, e fresket dhe e zbutur.

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Tonic

30 produkte te tjere ne kete kategori: