Krem per Lekure te Thate Psoren Crema Tubo Zmadho

Krem per Lekure te Thate Psoren Crema Tubo

VPH0094

Produkte te reja

Pharmalife

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per lekure te thate dhe te dehidratuar Psoren Crema Tubo.

Krem phytocosmetic me baze ekstrakte bimore dhe vajra esenciale.

Ul ndjeshem irritimin dhe vrazhdesine e lekures dhe permireson elasticitetin e saj.

Aplikoni dy here ne dite ose sipas nevojes se lekures ne zonat e trupit te cilat jane te thara dhe kane nevoje.

Perhapet dhe perthithet lehtesisht duke masazhuar zonen qe lyeni.

100 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: