Salucion Pastures per Lekuren Psoren Soluzione Esfoliante Zmadho

Salucion Pastures per Lekuren Psoren Soluzione Esfoliante

VPH0095

Produkte te reja

Pharmalife

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 000 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Solucion pastrues per lekuren e te gjithe trupit.

Produkt i perbere me baze acid frutash, uje deti I atomizuar dhe ekstrate vegjetale.

Solucion pastrues, hidratues, purifikues.

Ky produkt te dhuron nje lekure kompakte, te tonifikuar dhe te re.

Shperndahet ne menyre uniforme mbi lekure dhe pjeset qe duhn trajtuar duke masazhuar lehte.

Te behen te pakten 2 deri ne 3 aplikime ne jave. Larja behet pas 1 ore por ne rastet me te veshtira lereni te veproje gjate gjithe nates dhe te behet larja me shampo ne mengjes per pjeset e trajtuara me kete solucion.

Ky produkt i ri dhe i pergatitur ne precizion te larte, efkas si per qimen dhe vete lekuren duke purifikuar dhe pastruar nga mbetjet e saj.

200 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: