Serum Depigmentues Unitone 4 Advanced Zmadho

Serum Depigmentues Unitone 4 Advanced

VPH0033

Produkte te reja

Isis Pharma

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 700 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Serum depigmentus intensiv (per trajtimin e njollave).

Permaban HYDROQUINONE

Kompleksi i koncentruar aktiv zbut prodhimin e tepruar te melanines.

Acidi glikolic eksfolion butesisht melaninen e preformuar nga siperfaqja e lekures.

Perdoret vetem naten duke u aplikuar ne zonat e prekura per 3 muaj.

15 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: