Xhel Hidratues Vitiskin Zmadho

Xhel Hidratues Vitiskin

VPH0035

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel hidratues per balancimin e deficiteve pigmentare.

Perberesit si:

Sod (superoksid dismutaza): zvogelon radikalet e lira dhe rikthen ekuilibrin antioksidant.

Copper + Zinc: Ri-balancojn, katalizojne SOD dhe rrisin aktivitetin e tirosinazes.

Panthotenata Kalcium (vit B5): Ri-balancim dhe eshte nje pararendes i sintezes se melanines.

Rekomandohet per aplikim lokal ne kombinim me terapine UVB gjate trajtimit te Vitiligo.

Dy here ne dite (mengjes dhe mbremje) ne zonat e prekura (fytyren dhe trupin) ose sipas udhezimeve te dermatologut. Mund te perdoret pas kujdesit tuaj te perditshem.

Shmangni kontaktet me syte.

50 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: