Krem Dite Teen Derm K Zmadho

Krem Dite Teen Derm K

VPH0036

Produkte te reja

Isis Pharma

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem dite keratolitik per trajtimin e lekures se yndyrshme dhe akneve ne fazat e moderuara.

Konsistence xhelatinoze.

Ndihmon per te eleminuar njolla dhe pikat e zeza.

Kompleksi inovativ α-PURE® eshte i pasur me perberes aktive te rregullimit te sebumit, astringent, pastrues dhe qetesues.

Nuk permban paraben, phenoxyethanol. Eshte jo comedogenik.

Aplikoni ne lekure te paster dhe te thate ne te gjithe fytyren, çdo mengjes dhe / ose ne mbremje ose sipas udhezimeve te dermatologut.

Shmangni kontaktin me syte.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: