Serum per Aknet Teen Derm Concetrate Zmadho

Serum per Aknet Teen Derm Concetrate

VPH0037

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Serum i perqendruar aktiv per trajtimin e lekures se yndyrshme dhe akneve ne format e agravuara.

Ndihmon ne eleminimi e njollave dhe te pikave te zeza.

Mban lekuren te paster dhe te fresket.

Perberesit:

[Α-Pure® Kompleks]: eshte i pasur me perberes aktive te rregullimit te sebumit, astringent, pastrues dhe qetesues.

Acid Glikolike dhe Gluconolaktone: veprimi keratolitik.

Polimer Biomimetik: parandalimi i delipidimit / parandalimit te TEWL / hidratues / anti-inflamator.

Aplikoni ne lekure te paster dhe te thate ne te gjithe fytyren, çdo mbremje ose sipas udhezimeve te dermatologut.

Shmangni kontaktin me syte. Perdorni mbrojt dielli te pershtatshme gjate trajtimit dhe per nje jave me pas.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: