Krem Kunder Akneve Teen Derm Alpha Pure 30 ml Zmadho

Krem Kunder Akneve Teen Derm Alpha Pure 30 ml

VPH0039

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per kujdes intesiv kundra akneve.

Eliminon difektet e renda, konsistence xhelatinoze.

Perberesit:

[Α-Pure® Kompleks]: eshte i pasur me perberes aktive te rregullimit te sebumit, astringent, perberes aktive antibakterial, pastrues dhe qetesues.

Aplikoni ne lekure te paster dhe te thate ne te gjithe fytyren, çdo mengjes dhe ne mbremje.

Shmangni kontaktin me syte.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: