Xhel Pastrues per Fytyren Teen Derm Gel Sensitive 250 ml Zmadho

Xhel Pastrues per Fytyren Teen Derm Gel Sensitive 250 ml

VPH0040

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel pastrues per fytyren.

Pastron butesisht dhe eliminon yndyren e tepert.

PH Fiziologjik, nuk permban Paraben, pa permbajtje sapuni, 0% phenoxyethanol.

Aplikoni ne lekure te lagur ne te gjithe fytyren dhe qafen, çdo mengjes dhe ne mbremje.

Masazhojeni lehte. Me pas shpelajeni fytyren.

250 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: