Teen Derm Hydra 40 ml Zmadho

Krem Hidratues per Lekure me Akne Teen Derm Hydra 40 ml

VPH0041

Produkte te reja

Isis Pharma

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 100 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem hidratues i pershtatshem per lekure te prirur per akne.

Hidratant zbutes i cili hidraton, ushqen dhe zbut lekuren.

Ka konsistence te lehte.

Aplikoni ne lekure te paster dhe te thate ne te gjithe fytyren dhe qafen, çdo mengjes dhe ne mbremje .

Shmangni kontaktin me syte.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: