Xhel Pastrues Teen Derm Gel Zmadho

Xhel Pastrues Teen Derm Gel

VPH0042

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Xhel pastrues per lekure te yndyrshme dhe akne ne format e lehta dhe te moderuara.

[Α-Pure® Kompleks]: eshte i pasur me perberes aktive te rregullimit te sebumit, astringent, perberes aktive antibakterial, pastrues dhe qetesues.

Aplikoni ne lekure te lagur ne te gjithe fytyren dhe qafen, çdo mengjes dhe ne mbremje.

Masazhojeni lehte per 1 deri ne 2 minuta.

Me pash shpelani fytyren.

30 produkte te tjere ne kete kategori: