Teen Derm Mask Zmadho

Maske Pastruese per Fytyre te Yndyrshme Teen Derm Mask

VPH0043

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 400 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Maske me veprim te thelle pastrues per lekure te yndyrshme dhe me probleme.

Nje maske veprimi te trefishe e formuluar me nje kompleks prej 4 perberesve kryesore.

Avocadate Butyl dhe Kaolin: rregullim sebum / agjent absorbues i tepert i sebumit.

Glucose + Xylitol Natyrore dhe Aloe Vera: hidratues / riparues.

Aplikoni nje shtrese te trashe nga kremi nje here ose dy here ne jave ne nje lekure te paster dhe te thate.

Lereni per 5 deri 10 minuta dhe shpelajeni me uje te ngrohte.

Shmangni zonen e syve.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: