Glyco - A – 30 ml Zmadho

Krem per Rigjallerim te Lekures Glyco - A – 30 ml

VPH0044

Produkte te reja

Isis Pharma

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem me acid glycolic per rigjallerimin e lekures dhe heqjen e qelizave te vdekura.

Ky kem eshte gjithashtu edhe anti rrudhe.

Perberja me Acid Glikolik ben qe qeliza e vdekura te shkeputen lehtesisht nga siperfaqja e lekures.

Kremi eshte per te gjitha llojet e lekurave.

I jep lekures nje pamje te re dhe te fresket.

Kremi aplikohet ne mbremje. Dy javet e para perdoret nje here ne dy net, dhe pas kesaj çdo mbremje.

Ndjesite e para te djegie ose skuqje zakonisht zhduken pas 3-4 aplikacioneve.

Nuk ka asnje kufizim ne kohezgjatjen e perdorimit te kremit.

Perdorni mbrojtje te pershtatshme dielli gjate trajtimit dhe per nje jave me pas.

Shmangni kontaktin me syte.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: