Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

MD0092

Produkte te reja

 • Marka: BRAUN
 • Stilues flokesh
 • Pllake qeramike
 • Ngrohje deri 200 grade

Me shume detaje

50 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

9 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

Pjasteri Braun ST570 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster por eshte modele te ndryshme te ondeve dhe kacurrelave.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Gati per t'u perdorur pas vetem 40 sekondave.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

30 produkte te tjere ne kete kategori: