Makine Rroje Venus Breeze per Femra + 2 Koke Brisku

MD0054

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gillette Venus Breeze per femra

Gillette eshte marka me e mire e brisqeve, qe ju ndihmon per nje lekure te shendetshme

Hidhini poshte brisqet plastike dhe me brisqe jo cilesore

Teknologji e avancuar e pershtatur deri ne detaje per nje rruajtje te plot dhe pa irritime.

Koka e Gillette Venus Breeze eshte e pajisur me 3 brisqe, te cilet jane te mbivendosur me njeri-tjetrin dhe pershtaten me se miri me ne kryer shtresen me xhel e cila ka funksion lemues dhe mbrojtes ndaj lekures suaj.

Pako permban: 1 makine Gillete Venus Breeze dhe 2 koka brisku shtese.

Gjate momentin te perdorimit eshte mire qe lekura juaj te jete e lagur, ne menyre qe te mbetet sa me e bute dhe e hidratuar.  

Luaj dhe Fito me Gillette

Behuni pjese ne Lojen Promocionale Luaj Gillette. www.luajgillette.al

Klikoni linkun dhe regjistrohuni, pasi shanset per tye fituar jane te medha

30 produkte te tjere ne kete kategori: