Koke Brisku Venus Breeze 4 Cope

MD0055

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gillette Venus Breeze per femra

Gillette eshte marka me e mire e brisqeve, qe ju ndihmon per nje lekure te shendetshme

Hidhini poshte brisqet plastike dhe me brisqe jo cilesore

Teknologji e avancuar e pershtatur deri ne detaje per nje rruajtje te plot dhe pa irritime.

Koka e Gillette Venus Breeze eshte i pajisur me 3 brisqe te cilet jane te mbivendosur me njeri-tjetrin dhe pershtaten me se miri me ne kryer shtresen me xhel e cila ka funksion lemues dhe mbrojtes ndaj lekures suaj.

Pako permban: 4 koka brisqe Gillete Venus Breeze

Gjate momentin te perdorimit eshte mire qe lekura juaj te jete e lagur, ne menyre qe te mbetet sa me e bute dhe e hidratuar.  

30 produkte te tjere ne kete kategori: