Furce Dhembesh Elektrike Oral-B 750 Dna Pink

MD0023

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Furce dhembesh elektrike Oral-B 750 DNA Pink  

Teknologji 3D rrotullohet dhe pulson per te eleminuar papastertite 100 % ne krahasim me nje furce manuale.

Furca kryen 8 800 dridhje ne minut. 

Ju ndihmon te lani dhembet tuaj ne menyre profesionale per 2 minuta

Paketa permban:

Furce dhembesh elektrike, mbajtesi per furcen, si dhe nje kuti shume praktike per higjienen e furces suaj ne udhetime.

Furca eshte me bateri te karikueshe, te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne 7 dite nese perdoret 2 here ne dite nga 2 minuta.

Si përdoret furça elektrike Oral – B

Hapi i parë: Drejtojeni kokën e furçës me ngadalë nga njëri dhëmb tek tjetri, duke ndjekur formën e mishrave të dhëmbëve dhe formën e çdo dhëmbi.

Hapi i dytë: Mos harroni të arrini të gjitha zonat, duke përfshirë sipërfaqet e brendshme dhe atë përtypëse.

Hapi i tretë: Drejtojeni kokën e furçës përgjatë linjës së mishrave të dhëmbëve. Nuk është e nevojshme të përdorni forcë.

Oral B është tepër praktike për tu përdorur nga fëmijët, nga personat që mbajnë implante apo tela. Për një larje të plotë dhe pa hasur probleme e vështirësi.

30 produkte te tjere ne kete kategori: