Tharese Flokesh Braun HD780 Sensor Profess

MD0184

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

9 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tharese flokesh profesionale e markes Braun model HD780 me sensor termik

Me temperature optimale tharje qe nuk demton flokun tuaj dhe e mban ate te bute si mendafshi

Me nje cikel 5 here me te gjate se e tharseve te thjeshta

Fuqia 2000Watt dhe 10 nivele temperature

Me sensore te integruar per te matur temperaturen 600 here ne minute

Me motorr AC qe gjeneron hedhjen e ajrit me saktesi te larte 

Jepini flokeve tuaj shkelqim intensiv me teknologjine Iontec .

30 produkte te tjere ne kete kategori: