Tharese Flokesh Braun HD180

MD0183

Produkte te reja

 • Tharese per floket
 • Marka BRAUN
 • Fuqia 1800 W
 • 2 nivele temperature

Me shume detaje

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tharese per floket e markes Braun modeli HD180

Me fuqi 1800Wat e vogel e thjeshte dhe praktike

Me dy nivele temperature per styling dhe tharje te thjeshte

Dizenjo ergonomike me rrjedhje ajri te ftohte dhe te ngrohte

30 produkte te tjere ne kete kategori: