Depilator Braun SE9-561 Per Kembet, Trupin dhe Fytyren

MD0175

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

16 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-561 per kembet, trupin dhe fytyren.

Nje depilator me prerese 40% me te gjere ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te markes

Per nje lekure te bute deri ne 4 jave

Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup

Depilon edhe ne siperfaqe te lagesht edhe te thate

Vjen se bashku me 6 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

Me dy nivele shpejtesie dhe dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Patrohet lehte dhe pa shume mundim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: