Depilator Braun SE7-561 per Kembet, Trupin dhe Fytyren + Trimer

MD0176

Produkte te reja

 • Marka: BRAUN
 • Depilator dhe Trimer
 • 40 pickatore
 • E pershtatshme per te gjitha llojet e lekurave
 • 5 koka prerese

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Depilator dhe Trimer te markes Braun model SE7-561

Per trupin, kembet dhe fytyren ndersa trimeri per pjeset intime dhe prerje perfekte

Per depilimin e qimeve me gjatesi te shkurter deri ne 0.5mm

Me 40 piskatore qe rrotullohen dhe bashkepunojne per nje heqje totale te qimeve ne lekure

Depilon ne lekure te thate dhe te laget

E mban lekuren e bute dhe nuk shkakton dhimbje

Koka eshte me rreshqitje per te ofruar rehati gjate procesit te depilimit

Vjen se bashku me 5 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

30 produkte te tjere ne kete kategori: