Depilator Braun 5185 per Kembet

MD0172

Produkte te reja

 • Depilator
 • Marka BRAUN
 • 40 prerese
 • 2 nivele shpejtesie

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Depilator i markes Braun model 5185 per kembet

Heq edhe qimet me te shkurtra tek kembet 

I largon ato butesisht pa acaruar lekuren 

40 prerese te projektuara per heqjen efikase te qimes deri ne 0.5 mm

Koke e rrotullueshme qe te pershtatet me mire me koturet e trupit per rehati dhe thellesi maksimale

Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me roze, me drite per te pare me mire qimen

Me funksion masazhues. Lahet lehte edhe ne uje te rrjedhshem

30 produkte te tjere ne kete kategori: