Depilator Braun 3170 per Kembet

MD0169

Produkte te reja

 • Depilator
 • Marka BRAUN
 • 2 nivele shpejtesie
 • Punon me korent

Me shume detaje

33 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Depilator i markes gjermane Braun 3170 per kembet.

Teknologji e avancuar e cila heq qimet nga rrenja, pa irrituar lekuren.

Me 2 nivele shpejtesie.

Me 20 piskatore ky depilator heq edhe qimet me te vogla.

Punon me korent.

Dizenjuar i krijuar enkas per tu pershtatur me pjeset e trupit.

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

30 produkte te tjere ne kete kategori: