Tharese Flokesh Braun HD580

MD0131

Produkte te reja

 • Tharese flokesh
 • Marka BRAUN HD580
 • Fuqia 2500 W
 • Ergonomik
 • 3 nivele temperature
 • 2 nivele shpejtesie

Me shume detaje

50 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tharese Flokesh Braun HD580

Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te drejtoni floket tuaja.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

30 produkte te tjere ne kete kategori: