Pjaster Profesional Braun ES1

MD0112

Produkte te reja

 • Pjaster profesionale
 • Marka  Braun ES1
 • Pllake qeramike
 • Ekran LED
 • 5 nivele temperature

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pjaster profesional per te gjithe llojet e flokut Braun ES1

Me pllaka 100% qeramike, ne te cilat nxehtesia shperndahet ne menyre te njetrajteshme.

Mbron floket nga djegia.

Gjeresia e pllakes: 24 cm
Pjasteri ideal per te pasur gjithmone stilin dhe formen e deshiruar te flokeve.

Me 5 nivele temperature nga 150 ° C

deri ne 200 ° C

Arrin shume shpejt nivelim maksimal te temperatures. 40 sekonda pasi eshte vene ne kornt , pjasteri eshte gati per tu perdorur.

Me ekran LED qe tregon nivelin e temperatures.

220-240 volts

Dimensione: 35,3 x 10,9 x 5,3 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: