THarese Flokesh Fuego HD-868 Zmadho

Tharese Flokesh Fuego HD-868

NP1199

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tharese Flokesh Fuego HD-868 B

Tharese per floket e markes Fuego, modeli HD-868 B me 1800-2200 W fuqi.Ka 3 nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie.Pervec ajrit te ngrohte tharesja nxjerr dhe ajer te ftohte

Kjo tharese ju mundeson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë.

Përfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim per floket tuaj.

Tharesja vjen ne ngjyre te zeze bashke me koken e difuzorit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: