Tharese Flokesh Fuego HD-868 W Zmadho

Tharese Flokesh Fuego HD-868 W

NP1200

Produkte te reja

 • Tharese flokesh FUEGO HD-868 W
 • Fuqi 2200W
 • Tension 220-240V
 • 3 nivele temperature
 • 2 nivele shpejtesie

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tharese Flokesh Fuego HD-868 W

Tharese Fuego ne ngjyre te bardhe model HD-868. Ju mundeson stilimin e flokëve në mënyrën që ju keni ëndërruar gjithmonë.

Ka nje fuqi prej 2200W dhe tension 220-240V. Me perqendrues ajri, me 3 nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie. Me ajer te ngrohte dhe te ftohte. 

Përfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim per floket tuaj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: