Peshore Personale Grunding PS 5040

NP1351

Produkte te reja

 • Marka : GRUNDING
 • Tregues LCD
 • Kapacitet deri 150 kg
 • Me sensore
 • Automatike

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Peshore elektronike e markes Grunding modeli PS 5040

Tregues LCD. Pllake xhami shume e sigurt me Bio rezistence

Maksimumi kapacitetit deri ne 150 kg

Pervec peshes, kjo peshore ju tregon kalorite e marra ose te djegura gjate nje dite.

Sensore shume te sakte. Ndezja me sensore, nepermjet prekjes

Mbyllje automatike

30 produkte te tjere ne kete kategori: