Ser Furcash Make-UP Bamboo

FI0115

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set furcash per berjen e make-up

Marka: Bamboo

Furca shume cilesore.

Seti permban 5 furca te funksioneve te ndryshme: Furce dhe kreher per vetullat, per penelin, per lyerjen e pjeses siper syve dhe furce e madhe per mullezat.

Me kete set ju keni ne shtepi produktet me cilesore dhe gjithcka ju duhet per berjen e make-up.

30 produkte te tjere ne kete kategori: