Krem per Lehtesimin e Skuqjes Ruboril Expert S Zmadho

Krem per Lehtesimin e Skuqjes Ruboril Expert S

VPH0046

Produkte te reja

Isis Pharma

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Trajtim per lehtesimin e skuqjes dhe mbrojtjes vaskulare.

Posacerisht per lekure te thate dhe te ndjeshme.

Hidraton dhe mbron lekuren nga agresore te jashtem.

Me perberes si: ß- Calm Complex: shoqata e anti-skuqjes, qetesuese, riparuese, fortifikuese dhe hidratuese e perberesve aktive.

Phospholipids / Shea Butter / Glycerin / Jojoba, Mimosa Dhe Lentat E Veshjes / Oil CAMELINA: agjentet hidratues dhe zbutes.

Aplikojeni ne lekure te paster ne fytyre dhe qafe, ne mengjes dhe ne mdremje.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: