Krem Nate per Lehtesimin e Skuqjes Metroruboril Zmadho

Krem Nate per Lehtesimin e Skuqjes Metroruboril

VPH0048

Produkte te reja

Isis Pharma

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem nate per trajtimin e skuqjes dhe Rozaces.

Metroruboril eshte nje kompleks prej 6 perberesve aktive qe luftojne ne te gjitha shkaqet e rosacea:

1. Escine rrit rezistencen e membranes se kapilarit dhe aktivizon rrjedhen e gjakut te venes.
2. Ekstrakti Ranunculus ficaria ka nje efekt vasoconstrictor.
3. Ekstrakti Mimosa tenuiflora rrit rezistencen e kapilarit dhe ka efekte anti-radikale.
4. Acidi Glycyrrhetinic parandalon inflamacionin.
5. Bisabolol lehteson lekuren e ndjeshme dhe mbron kunder thatesise.
6. Metronidazoli ka veti anti-parazitare dhe anti-bakteriale.

Aplikojeni nje here ne dite, naten ne zonat qe kane problem.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: