Krem Hidratues Sensylia Zmadho

Krem Hidratues Sensylia

VPH0058

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem hidratues 24h per femra dhe meshkuj.

I pasur me perberes hidratues dhe qetesues dhe provokon nje ndjesi intensive freskie te menjehershme.

Imperata Cylindrica Extract: hidraton epidermen dhe krijon nje rezerve uji.

Tetrapeptid Specifik: zbut lekuren dhe rrit pragun e tolerances se lekures.

Perdoreni kremin çdo mengjes si nje moisturizer specifik.

Baza ideale e make-up, çdo krem tjeter ose trajtim mund te perdoret pas.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: