Krem Trupi Urelia 10%, 150 ml Zmadho

Krem Trupi Urelia 10%, 150 ml

VPH0059

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem trupi i cili permban 10% Ure, me veti emoliente dhe keratolitike.

Indikohet per lekure te thate dhe hiperkeratozike.

Pervec urese kremi permban edhe Glicerinë 10%, Beeswax 4%, gjalp shea 3%.

Aplikoni nje here ose dy here ne dite ne zonat e prekura ne lekure te paster dhe te thate.

Masazhoni deri ne depertimin e plote te produktit. Shmangni kontaktin me syte.

150 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: