Krem Trupi Urelia 50% 40 ml Zmadho

Krem Trupi Urelia 50% 40 ml

VPH0060

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem trupi i cili permban 50% Ure.

Trajton hiperkeratozen e rende lokale.

Gjithashtu perqendrimi i urese > 40% ka veti antibakteriale, anti-fungale, anti-pruriginoze si dhe stimuluese te rigjenerimit qelizor.

Terapi lokale ideale per tu kombinuar me terapine sistemike ne pacientet me Psoriazis.

Perdoreni nje here ose dy here ne dite ne zonat e prekura (pllakat, thonjte).

Perdorni mbrojtjen e pershtatshme te diellit ne zonat e ekspozuara dhe kufizoni ekspozimin gjate perdorimit te produktit edhe pas nje jave.

Shmangni kontaktin me syte. Vetem perdorimi i jashtem

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: