Xhel Lares per Fytyren Urelia Gel 150 ml Zmadho

Xhel Lares per Fytyren Urelia Gel 150 ml

VPH0061

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 500 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gel lares per fytyren, trupin dhe floket.

Indikohet ne lekure te thate dhe me luspa (hiperkeratoze).

Mund te aplikohet ne fytyre dhe trup 1-2 here ne dite, ndersa ne skalp 2-3 here ne jave.

Masazhohet dhe lihet ne lekure per rreth 3 minuta, me pas shpelahet me uje te bollshem.

150 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: