Spry per Fytyren e Skuqur Xerolan 150 ml Zmadho

Spry per Fytyren e Skuqur Xerolan 150 ml

VPH0062

Produkte te reja

Isis Pharma

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Formula inovatore me permbajtje Lanolin 99 % dhe 1% vitamine E.

Zgjidhja ideale per demtimet e barrieres se lekures prej dermatitit atopik, psoriazis, ichtyosis, djegiet siperfaqesore, irritimet nga radioterapia.

Perdoret si tek femijet edhe tek te rriturit.

Aplikohet dy here ne dite ose ne nje lekure te paster, me lageshti ose te thate.

Shkundeni para perdorimit. Duhet mbajtur te pakten 15 cm larg, nuk ka nevoje te fshihet.

150 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: