Locion per Rritjen e Flokeve Novophane Lotion 100 ml Zmadho

Locion per Rritjen e Flokeve Novophane Lotion 100 ml

VPH0070

Produkte te reja

ACM

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Locion i cili stimulon rritjen, ushqimin, dhe fortesimin e flokeve.

Kombinimi i perberesve aktive (vit C, E, B5, B6, PP, H) kane nje veprim sinergjik ne bulbin e flokut.

Ky locion vepron edhe kunder renies se flokut.

Shkundeni mire para perdorimit. Aplikoni 1 here ne dite ne floke te thate ose te lagur.

Masazhoni lehte skalpin e kokes. Lereni te thahet, mos e lani.

100 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: