Kapsula per Rigjenerimin e Flokeve dhe Thonjve Novophane x 60 Capsula Zmadho

Kapsula per Rigjenerimin e Flokeve dhe Thonjve Novophane x 60 Capsula

VPH0071

Produkte te reja

ACM

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Suplement ushqimor qe permireson rritjen dhe cilesine e thonjeve dhe flokeve.

I pasur me amino acide sulfurore, VitC,B6,B5,B2,E, Biotine, Fe, Zn, Mg.

Paketimi permban 60 kapsula.

Perdorni dy kapsula ne dite gjate nje vakti per nje minimun prej 2 muaj. Perseriteni rregullisht per nje vit.

30 produkte te tjere ne kete kategori: