Krem Zbutes per Fytyren Sensitelial Soothing Cream-40ml Zmadho

Krem Zbutes per Fytyren Sensitelial Soothing Cream-40ml

VPH0080

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem zbutes per fytyren.

E pershtatshme per lekure te ndjeshme dhe me tendece per erythrosis.

Lehteson skuqjen dhe permireson mikro-qarkullimin e lekures.

Keshillohet te aplikohet nje ose dy here ne dite ne fytyre te paster e te thate.

Me perberje Escine, Vitamine E, Glycerin.

40 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: