Krem Trigopax qe Parandalon Skuqjen 30 ml Zmadho

Krem Trigopax qe Parandalon Skuqjen 30 ml

VPH0081

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 800 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem i cili parandalon skuqjen dhe irritimet ne palat e lekures duke limituar acerimin.

Redukton ferkimin dhe kontrolluaon floren bakteriale dhe fungale.

Keshillohet te perdoret nje ose y here ne dite ne lekure te paster dhe te thate.

Vetem per perdorim te jashtem.

30 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: