Xhel per Trajtimin e Vitilogos Vitix Gel 50 ml Zmadho

Xhel per Trajtimin e Vitilogos Vitix Gel 50 ml

VPH0082

Produkte te reja

ACM

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ky xhel ndihmon ne ripigmentimin e epidermes dhe ne trajtimin e Vitiligos.

Bazuar ne perberesit aktiv vegjetal te pasur me aktivitet te forte antioxidant.

Aplikimi i perditshem i xhelit ndihmon ne rikthimin e melanines dhe keshtu mundesia qe ngjyra e lekures te rikthehet eshte e madhe.

Aplikohet 1 deri ne 2 here ne dite ne zonat e prekura dhe trajtimi duhet te vazhdoje 3 deri ne 6 muaj.

Sapo xheli te jete thare pas aplikimit ju mund te vazhdoni te perdorni kremrat e rutinese se perditshme dhe mund te vendosni make up.

50 ml

30 produkte te tjere ne kete kategori: